RSS
 

Badania alarmują – Polaku, masz krótkiego!

23 lut

Jak podaje „Dziennik”, polskie penisy są zbyt krótkie na standardy Unii Europejskiej. Być może od rozmiaru uzależni się np. dopłaty do rolnictwa? Więcej o sytuacji pisze Ewa Gadomska w tym miejscu. Okazuje się, że już przed badaniami Starowicza Polacy mieli kłopoty z rozmiarami swoich fallusów, ale okazało się, że większość z nich nie powinna się niczego wstydzić – zmierzono długość ich mieczy w specjalniej bańce próżniowej. Czy wyglądała ona tak?

Okazuje się jednak, że 9 na 10 Europejek bardziej martwi się o grubość berła. Czy stworzono już pompkę mierzącą grubość? Podobno naukowcy z CERN już wzięli się do roboty i właśnie to jest powodem zamieszania z ich nową, wielomilową w średnicy zabawką. Czy to efekt kompleksów? Zastanawiające. Swoją drogą, o zderzaczu CERN-owym polecam wyśmienity reportaż – tutaj.
W toku badań okazało się, że najtęższe dzidy mają Wikingowie, a konkretnie Szwedzi, który mogą mierzyć do swoich Brunhildek nawet 25-centymetrowym lodołamaczem. Za to matki w południowych Włoszech masują i naciągają siusiaki niemowlaków w nadziej, że pociesze trochu urośnie.
Na koniec zagadka – kto za te bzdury płaci?

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 

  • RSS