RSS
 

Dla tych, którzy ciężko się budzą – kocur.

24 paź

 
Komentarze (4)

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. matylda

  26 października 2007 o 20:57

  Joł ! Sprawa wygląda w ten sposób, że nie mogę się do Ciebie dodzwonic a mam dwie sprawy. Pierwsza sprawa to taka, że w sobotę Kuba gra koncert i żebyś przyszedł… jak się dowiem gdzie ten koncert to Ci jaokś dam znac. A druga sprawa to taka, że 17 listopada w sobotę mam imprezę urodzinową w Club Clu na Szerokiej (g. 19) i zapraszam Cię i Twoją połowicę również :))) Tymczasem :)

   
 2. Ewa Bieńczycka

  26 października 2007 o 21:13

  Więc skoro Pani Matylda może, to ja też nie na temat: czy możesz mi napisać, jak mam się do tego Second Life Tygodnika Powszechnego dostać?
  Dzisiaj oglądaliśmy z mężem całą stronę, tam żadnego wejścia nie ma.
  Nie ma obawy, nie chcę brać udziału w dyskusji, zresztą nie zaprosiłeś mnie nigdy jak Lecha – więc nie o to chodzi. Piszę kolejny odcinek o blogach (choroba tożsamości), nie mam pojęcia o grach – w domu żadnej nie mamy. Interesuje mnie ten blog tylko jako techniczna możliwość zmiany osobowości. Czytam w GW komentarze internautów dość sceptyczne o wykorzystaniu Second Life do edukacji młodzieży, która zamiast przygotowanych dla niej bibliotek i uniwersyteckich sal wykładowych wybiera wirtualne kafejki i burdele.

   
 3. n

  28 października 2007 o 07:41

  Co do zaproszeń to nie trzeba mieć niczyjego zaproszenia czy pozwolenia, z chęcią też poczytałbym i Twoje opinie na spotkaniach.
  Żeby tam wejsc należy sciągnąć program Second Life ze strony: http://secondlife.com/community/downloads.php (wczesniej chyba powinno się zarejestrować na tej stronie) i już. Po włączeniu programu wpisujesz login i hasło, logujesz się i pod przyciskiem Search na dole ekranu wpisujesz np. Second Krakow czy Tygodnik Powszechny (w zakładce Places), klikasz teleport i jestes na wirtualnym krakowskim Rynku.

   
 4. Ewa Bieńczycka

  28 października 2007 o 08:14

  To będę próbowała.
  W życiu bym się nie domyśliła takiej oczywistości.
  Bardzo dziękuję za informację!

   
 

 • RSS